Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 416F38425CKR
416F38425CKR
416F38425CKR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 416F38425CKR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 416F38425CKR
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 416F38425CKR Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 130507 pcs Podatkovni list 416 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Serija 416
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Load Capacitance 8pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.45mm) Toleranca frekvence ±20ppm
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 38.4MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 200 Ohms natančen opis 38.4MHz ±20ppm Crystal 8pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead