Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 416F40612IKR
416F40612IKR
416F40612IKR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 416F40612IKR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 416F40612IKR
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 40.610 MHZ 8PF SMT
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 416F40612IKR Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 40.610 MHZ 8PF SMT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 127833 pcs Podatkovni list 416 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Serija 416
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Load Capacitance 8pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.45mm) Toleranca frekvence ±10ppm
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 40.61MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 100 Ohms natančen opis 40.61MHz ±10ppm Crystal 8pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead