Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 425F35E025M0000
425F35E025M0000
425F35E025M0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 425F35E025M0000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 425F35E025M0000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 425F35E025M0000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 125489 pcs Podatkovni list 425 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija 425
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Load Capacitance 20pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Toleranca frekvence ±30ppm
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 25MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 80 Ohms natančen opis 25MHz ±30ppm Crystal 20pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead