Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 445A33B13M00000
445A33B13M00000
445A33B13M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 445A33B13M00000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 445A33B13M00000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 13.0000MHZ 13PF SMD
Product parameter
številka dela 445A33B13M00000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 13.0000MHZ 13PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 163613 pcs Podatkovni list 445 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 445
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, No Lead delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Load Capacitance 13pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.053" (1.35mm) Toleranca frekvence ±30ppm
Stabilnost frekvence ±30ppm Pogostost 13MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 50 Ohms natančen opis 13MHz ±30ppm Crystal 13pF 50 Ohms 2-SMD, No Lead