Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 445C22H20M00000
445C22H20M00000
445C22H20M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 445C22H20M00000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 445C22H20M00000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 20.0000MHZ 32PF SMD
Product parameter
številka dela 445C22H20M00000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 20.0000MHZ 32PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 104793 pcs Podatkovni list 445 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 445
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, No Lead delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Load Capacitance 32pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.053" (1.35mm) Toleranca frekvence ±20ppm
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 20MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 Ohms natančen opis 20MHz ±20ppm Crystal 32pF 40 Ohms 2-SMD, No Lead