Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 445C23J30M00000
445C23J30M00000
445C23J30M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 445C23J30M00000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 445C23J30M00000
Proizvajalec CTS-Frequency Controls
Opis CRYSTAL 30.0000MHZ 9PF SMD
Product parameter
številka dela 445C23J30M00000 Proizvajalec CTS-Frequency Controls
Opis CRYSTAL 30.0000MHZ 9PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 130070 pcs Podatkovni list 445 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 445
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ocene -
Polarizacija 2-SMD, No Lead delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 445C23J30M00000 Load Capacitance ±20ppm
Lifetime @ Temp. 30 Ohm Višina - sedež (maks.) 0.053" (1.35mm)
Funkcija 9pF Toleranca frekvence ±30ppm
Pogostost 30MHz Razširjen opis 30MHz ±20ppm Crystal 9pF 30 Ohm -20°C ~ 70°C Surface Mount 2-SMD, No Lead