Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 445C33E10M00000
445C33E10M00000
445C33E10M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 445C33E10M00000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 445C33E10M00000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 10.000000MHZ 5X3.2MM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 445C33E10M00000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 10.000000MHZ 5X3.2MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4213 pcs Podatkovni list 445 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 445
Ocene - Paket / primer 2-SMD, No Lead
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Load Capacitance 20pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.053" (1.35mm) Toleranca frekvence ±30ppm
Stabilnost frekvence ±30ppm Pogostost 10MHz
natančen opis 10MHz ±30ppm Crystal 20pF 2-SMD, No Lead