Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 445I35B16M00000
445I35B16M00000
445I35B16M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 445I35B16M00000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 445I35B16M00000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 16.0000MHZ 13PF SMD
Product parameter
številka dela 445I35B16M00000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 16.0000MHZ 13PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 139670 pcs Podatkovni list 445 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 445
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, No Lead delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Load Capacitance 13pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.053" (1.35mm) Toleranca frekvence ±30ppm
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 16MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 Ohms natančen opis 16MHz ±30ppm Crystal 13pF 40 Ohms 2-SMD, No Lead