Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 520L10DA26M0000
520L10DA26M0000
520L10DA26M0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 520L10DA26M0000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 520L10DA26M0000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC VCTCXO 26.000MHZ CSNWV SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 520L10DA26M0000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC VCTCXO 26.000MHZ CSNWV SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 55939 pcs Podatkovni list 520 SeriesFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip VCTCXO Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija 520 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod Clipped Sine Wave delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±1ppm Pogostost 26MHz
natančen opis 26MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 2.5mA