Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 520L15CT20M0000
520L15CT20M0000
520L15CT20M0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 520L15CT20M0000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 520L15CT20M0000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD
Product parameter
številka dela 520L15CT20M0000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 52070 pcs Podatkovni list 520 SeriesFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip TCXO Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija 520 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod Clipped Sine Wave delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±1.5ppm Pogostost 20MHz
natančen opis 20MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 2mA