Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 520M10DT19M2000
520M10DT19M2000
520M10DT19M2000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 520M10DT19M2000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 520M10DT19M2000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 520M10DT19M2000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 45565 pcs Podatkovni list 520 SeriesFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 1.8V
Tip TCXO Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija 520 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod Clipped Sine Wave delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±1ppm Pogostost 19.2MHz
natančen opis 19.2MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 2mA