Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 520M15DA16M3680
520M15DA16M3680
520M15DA16M3680
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 520M15DA16M3680 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 520M15DA16M3680
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC VCTCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD
Product parameter
številka dela 520M15DA16M3680 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC VCTCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 54234 pcs Podatkovni list 520 SeriesFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 1.8V
Tip VCTCXO Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija 520 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod Clipped Sine Wave delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±1.5ppm Pogostost 16.368MHz
natančen opis 16.368MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 2mA