Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 520R20DA26M0000
520R20DA26M0000
520R20DA26M0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 520R20DA26M0000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 520R20DA26M0000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC VCTCXO 26.000MHZ CSNWV SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 520R20DA26M0000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC VCTCXO 26.000MHZ CSNWV SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 50090 pcs Podatkovni list 520 SeriesFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3V
Tip VCTCXO Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija 520 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod Clipped Sine Wave delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±2ppm Pogostost 26MHz
natančen opis 26MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 2.5mA