Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 520T15IT40M0000
520T15IT40M0000
520T15IT40M0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 520T15IT40M0000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 520T15IT40M0000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD
Product parameter
številka dela 520T15IT40M0000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 46840 pcs Podatkovni list 520 SeriesFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.8V
Tip TCXO Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija 520 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod Clipped Sine Wave delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±1.5ppm Pogostost 40MHz
natančen opis 40MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 2.5mA