Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 589L128X2IAT
589L128X2IAT
589L128X2IAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 589L128X2IAT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 589L128X2IAT
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC VCTCXO 12.8000MHZ HCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela 589L128X2IAT Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC VCTCXO 12.8000MHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8046 pcs Podatkovni list 589 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip VCTCXO Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija 589 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod HCMOS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±280ppb Pogostost 12.8MHz
natančen opis 12.8MHz VCTCXO HCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 6mA