Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 633E10005C2T
633E10005C2T
633E10005C2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 633E10005C2T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 633E10005C2T
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 100.0000MHZ LVPECL SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 633E10005C2T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 100.0000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 27779 pcs Podatkovni list 633 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija 633 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVPECL delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 100MHz
natančen opis 100MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 88mA