Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 633L13303C3T
633L13303C3T
633L13303C3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 633L13303C3T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 633L13303C3T
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 133.0000MHZ LVDS SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 633L13303C3T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 133.0000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 27002 pcs Podatkovni list 633 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija 633 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVDS delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 133MHz
natančen opis 133MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 66mA