Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 633L15363C3T
633L15363C3T
633L15363C3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 633L15363C3T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 633L15363C3T
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 153.6000MHZ LVDS SMD
Product parameter
številka dela 633L15363C3T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 153.6000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 27124 pcs Podatkovni list 633 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija 633 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVDS delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 153.6MHz
natančen opis 153.6MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 66mA