Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 633P12503I3T
633P12503I3T
633P12503I3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 633P12503I3T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 633P12503I3T
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 125.0000MHZ LVPECL SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela 633P12503I3T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 125.0000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 26955 pcs Podatkovni list 633 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)