Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 633P13303I2T
633P13303I2T
633P13303I2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 633P13303I2T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 633P13303I2T
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 133.0000MHZ LVPECL SMD
Product parameter
številka dela 633P13303I2T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 133.0000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 32934 pcs Podatkovni list 633 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija 633 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVPECL delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 133MHz
natančen opis 133MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 88mA