Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 637E18752I3T
637E18752I3T
637E18752I3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 637E18752I3T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 637E18752I3T
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 187.5000MHZ LVPECL SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 637E18752I3T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 187.5000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 20612 pcs Podatkovni list 637 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija 637 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVPECL delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±100ppm Pogostost 187.5MHz
natančen opis 187.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 88mA