Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 637E31255C3T
637E31255C3T
637E31255C3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 637E31255C3T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 637E31255C3T
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 312.5000MHZ LVPECL SMD
Product parameter
številka dela 637E31255C3T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 312.5000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7104 pcs Podatkovni list 637 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija 637 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVPECL delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 312.5MHz
natančen opis 312.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 88mA