Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 637L16256A3T
637L16256A3T
637L16256A3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 637L16256A3T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 637L16256A3T
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 162.5000MHZ LVDS SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 637L16256A3T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 162.5000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 18879 pcs Podatkovni list 637 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija 637 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVDS delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 162.5MHz
natančen opis 162.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 66mA