Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 637P18006A3T
637P18006A3T
637P18006A3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 637P18006A3T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 637P18006A3T
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 180.0000MHZ LVPECL SMD
Product parameter
številka dela 637P18006A3T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 180.0000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 20103 pcs Podatkovni list 637 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija 637 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVPECL delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 180MHz
natančen opis 180MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 88mA