Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 637P21255I2T
637P21255I2T
637P21255I2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 637P21255I2T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 637P21255I2T
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 212.5000MHZ LVPECL SMD
Product parameter
številka dela 637P21255I2T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 212.5000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 14147 pcs Podatkovni list 637 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija 637 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVPECL delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 212.5MHz
natančen opis 212.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 88mA