Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 637V10625C2T
637V10625C2T
637V10625C2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 637V10625C2T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 637V10625C2T
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD
Product parameter
številka dela 637V10625C2T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 34274 pcs Podatkovni list 637 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija 637 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVDS delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 106.25MHz
natančen opis 106.25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 66mA