Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 638P15625I2T
638P15625I2T
638P15625I2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 638P15625I2T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 638P15625I2T
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 156.2500MHZ LVPECL SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 638P15625I2T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 156.2500MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 24171 pcs Podatkovni list 638 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija 638 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVPECL delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 156.25MHz
natančen opis 156.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 88mA