Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 653E10005I2T
653E10005I2T
653E10005I2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 653E10005I2T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 653E10005I2T
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 100.0000MHZ LVPECL SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 653E10005I2T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 100.0000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 32480 pcs Podatkovni list 653 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 653 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVPECL delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 100MHz
natančen opis 100MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 88mA