Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 653E13306A3T
653E13306A3T
653E13306A3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 653E13306A3T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 653E13306A3T
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 133.0000MHZ LVPECL SMD
Product parameter
številka dela 653E13306A3T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 133.0000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 32635 pcs Podatkovni list 653 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 653 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVPECL delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 133MHz
natančen opis 133MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 88mA