Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 653E14856A3T
653E14856A3T
653E14856A3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 653E14856A3T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 653E14856A3T
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 148.5000MHZ LVPECL SMD
Product parameter
številka dela 653E14856A3T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 148.5000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 27646 pcs Podatkovni list 653 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 653 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVPECL delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 148.5MHz
natančen opis 148.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 88mA