Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 653E22505I3T
653E22505I3T
653E22505I3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 653E22505I3T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 653E22505I3T
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 225.0000MHZ LVPECL SMD
Product parameter
številka dela 653E22505I3T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 225.0000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 13235 pcs Podatkovni list 653 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 653 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVPECL delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 225MHz
natančen opis 225MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 88mA