Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > 73WL6R022J
73WL6R022J
73WL6R022J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 73WL6R022J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 73WL6R022J
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES 0.022 OHM 5% 1W 2010 WIDE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
In Stock 678565 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 73WL6R022J Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES 0.022 OHM 5% 1W 2010 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
količina Na voljo 678565 pcs Podatkovni list 73WLx, WEx Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±500ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2010
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm) Serija 73WLx
Odpornost 22 mOhms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Wide 2010 (5025 Metric), 1020
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.71mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 22 mOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Current Sense Thick Film Sestava Thick Film