Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > 73WL7R051J
73WL7R051J
73WL7R051J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 73WL7R051J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 73WL7R051J
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES 0.051 OHM 5% 2W 2512 WIDE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
In Stock 382804 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 73WL7R051J Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES 0.051 OHM 5% 2W 2512 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
količina Na voljo 382804 pcs Podatkovni list 73WLx, WEx Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±350ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2512
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm) Serija 73WLx
Odpornost 51 mOhms Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Wide 2512 (6432 Metric), 1225
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.71mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 51 mOhms ±5% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film Sestava Thick Film