Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 741X043101JP
741X043101JP
741X043101JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 741X043101JP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 741X043101JP
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0404
Product parameter
številka dela 741X043101JP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0404 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3816861 pcs Podatkovni list 740-746(C,X) Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) Serija 741
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 100 Moč na element 62.5mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0404 (1010 Metric), Convex
Druga imena 741X043101JPTR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 2 Število zatičev 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.45mm) natančen opis 100 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex