Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 741X163103J
741X163103J
741X163103J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 741X163103J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 741X163103J
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 10K OHM 1506
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5023 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 741X163103J Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 10K OHM 1506 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5023 pcs Podatkovni list 740-746(C,X) Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.156" L x 0.063" W (3.95mm x 1.60mm) Serija 741
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 10k Moč na element 62.5mW
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1506, Convex, Long Side Terminals
Druga imena 741X163103JCT delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 8 Število zatičev 16
Tip montaže Surface Mount Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) natančen opis 10k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals