Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 741X163391JP
741X163391JP
741X163391JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 741X163391JP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 741X163391JP
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 390 OHM 1506
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 741X163391JP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 390 OHM 1506 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1396624 pcs Podatkovni list 740-746(C,X) Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.156" L x 0.063" W (3.95mm x 1.60mm) Serija 741
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 390 Moč na element 62.5mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1506, Convex, Long Side Terminals
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 8
Število zatičev 16 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
natančen opis 390 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Isolated