Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 742C08349R9FP
742C08349R9FP
742C08349R9FP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 742C08349R9FP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 742C08349R9FP
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 49.9 OHM 1206
(v ameriških dolarjih)
25000 pcs
Product parameter
številka dela 742C08349R9FP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 49.9 OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2179308 pcs Podatkovni list 740-746(C,X) Series DatasheetResistor Chip Arrays Data
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija 742
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 49.9 Moč na element 62.5mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 4
Število zatičev 8 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
natančen opis 49.9 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Isolated