Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 742C083823JP
742C083823JP
742C083823JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 742C083823JP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 742C083823JP
Proizvajalec CTS Resistor Products
Opis RES ARRAY 4 RES 82K OHM 1206
(v ameriških dolarjih)
25000 pcs
Product parameter
številka dela 742C083823JP Proizvajalec CTS Resistor Products
Opis RES ARRAY 4 RES 82K OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Napetost - razčlenitev 0603
Debelina (maks.) ±200ppm/°C Temperaturni koeficient Isolated
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija 742
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca -
Moč na element 4 Polarizacija 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
Izhodna moč 62.5mW delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Številka izdelka proizvajalca 742C083823JP
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Razširjen opis 82k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis RES ARRAY 4 RES 82K OHM 1206