Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 742C163224JP
742C163224JP
742C163224JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 742C163224JP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 742C163224JP
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 220K OHM 2506
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs100000 pcs
Product parameter
številka dela 742C163224JP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 220K OHM 2506 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm) Serija 742
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 220k Moč na element 62.5mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2506, Concave, Long Side Terminals
Druga imena 742C163224JPTR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 8 Število zatičev 16
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) natančen opis 220k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2506, Concave, Long Side Terminals