Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 742C163682JP
742C163682JP
742C163682JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 742C163682JP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 742C163682JP
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 6.8K OHM 2506
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 742C163682JP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 6.8K OHM 2506 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 943484 pcs Podatkovni list 740-746(C,X) Series DatasheetResistor Chip Arrays Data
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm) Serija 742
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 6.8k Moč na element 62.5mW