Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 744C043470JTR
744C043470JTR
744C043470JTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 744C043470JTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 744C043470JTR
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 2 RES 47 OHM 1210
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4219 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 744C043470JTR Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 2 RES 47 OHM 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4219 pcs Podatkovni list 741-746 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.100" W (3.20mm x 2.54mm) Serija 744
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 47 Moč na element 125mW