Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 744C083271JP
744C083271JP
744C083271JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 744C083271JP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 744C083271JP
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 270 OHM 2012
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs100000 pcs
Product parameter
številka dela 744C083271JP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 270 OHM 2012 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1153777 pcs Podatkovni list 740-746(C,X) Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm) Serija 744
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 270 Moč na element 125mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2012, Concave, Long Side Terminals
Druga imena 744C083271JPTR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 4 Število zatičev 8
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
natančen opis 270 Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Concave, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Isolated