Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 744C083514JTR
744C083514JTR
744C083514JTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 744C083514JTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 744C083514JTR
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 510K OHM 2012
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5920 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 744C083514JTR Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 510K OHM 2012 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5920 pcs Podatkovni list 741-746 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm) Serija 744
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 510k Moč na element 125mW