Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 745C101153JTR
745C101153JTR
745C101153JTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 745C101153JTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 745C101153JTR
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 15K OHM 2512
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4591 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 745C101153JTR Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 15K OHM 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4591 pcs Podatkovni list 741-746 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Serija 745
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 15k Moč na element 62.5mW