Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 745X101103JP
745X101103JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 745X101103JP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 745X101103JP
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 10K OHM 2512
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 745X101103JP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 10K OHM 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 722190 pcs Podatkovni list 740-746(C,X) Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Serija 745
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 10k Moč na element 62.5mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2512 (6432 Metric), Convex, Long Side Terminals
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 8
Število zatičev 10 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 43 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
natančen opis 10k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Convex, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Bussed