Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 746X101151JP
746X101151JP
746X101151JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 746X101151JP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 746X101151JP
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 150 OHM 1206
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela 746X101151JP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 150 OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1225542 pcs Podatkovni list 740-746(C,X) Series DatasheetResistor Chip Arrays Data
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija 746
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 150 Moč na element 31mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Druga imena 746X101151JPTR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 8 Število zatičev 10
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) natančen opis 150 Ohm ±5% 31mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals