Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 746X101470J
746X101470J
746X101470J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 746X101470J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 746X101470J
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 47 OHM 1206
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4580 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 746X101470J Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 47 OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4580 pcs Podatkovni list Resistor Chip Arrays Data
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija 746
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 47 Moč na element 31mW