Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 752091222GPTR7
752091222GPTR7
752091222GPTR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 752091222GPTR7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 752091222GPTR7
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SRT
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela 752091222GPTR7 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SRT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 73788 pcs Podatkovni list 752 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm) Serija 752
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 2.2k Moč na element 80mW