Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 752091330GPTR7
752091330GPTR7
752091330GPTR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 752091330GPTR7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 752091330GPTR7
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 33 OHM 9SRT
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 752091330GPTR7 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 33 OHM 9SRT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 64417 pcs Podatkovni list 752 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm) Serija 752
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 33 Moč na element 80mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 9-SRT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 8
Število zatičev 9 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.53mm)
natančen opis 33 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT Vrsta tokokroga Bussed