Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 752101103GPTR7
752101103GPTR7
752101103GPTR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 752101103GPTR7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 752101103GPTR7
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SRT
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela 752101103GPTR7 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SRT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 58437 pcs Podatkovni list 752 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm) Serija 752
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 10k Moč na element 80mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-SRT
Druga imena 752-101-10KPTR
752101103GPTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 9 Število zatičev 10
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.53mm) natančen opis 10k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT